Паробар'єри

Пароізоляційна плівка — паробар'єр — захищає конструкцію покрівлі від потрапляння вологи, запобігає конденсації водяної пари в утеплювачі. Паробар'єр — це тришаровий матеріал, який має в своїй основі решітку армування з волокон поліпропілену, на яку з двох сторін нанесений поліетилен, а також може бути нанесений алюмінізований шар. У нашій асортиментній лінійці є також пароізоляційні плівки, які не мають внутрішнього армування і складаються з одного або двох шарів поліетилену. Ці паробар'єри значно краще виконують функцію пароізоляції, ніж плівки з декількох шарів, але дещо поступаються останнім по міцності. У будь-якому випадку, застосування таких пароізоляційних плівок більш бажано. Ще краще застосовувати фольговані паробар'єри: завдяки наявності рефлекторного металізованого шару відбивається значна частина інфрачервоного (теплового) випромінювання.

1 м2 пароізоляційної плівки пропускає за 24 години не менше 1 г водяної пари і повністю не пропускає воду.

Пароізоляційна плівка — паробар'єр
    Монтаж гідроізоляції
    Пароізоляційна плівка встановлюється в конструкцію будь-якою стороною. Паробар'єр може кріпитися як вертикально, так і горизонтально з внутрішнього боку конструкції. При цьому, застосовуються скоби або цвяхи з пласким капелюшком. Часто застосовується необрізна або обрізна дошка, а також підконструкція для монтажу гіпсокартону. Рекомендуємо проклеювати стики паробар'єра двосторонньою клейкою стрічкою, для збереження в місцях стиків пароізоляційних властивостей матеріалу. Обов'язково слід проклеювати стики паробар'єра в приміщеннях, які експлуатуються з підвищеним вологісним режимом, наприклад, у ванних і кухнях.

    Паробар'єр з фольгуванням укладається фольгою всередину приміщення. Для ефективної роботи перед шаром фольги слід залишати повітряний зазор від 20 до 50 мм.

    Ми пропонуємо також паробар'єри нового покоління: разом з покрівельними мембранами Tyvek вони якісно регулюють вологість у приміщеннях, виводячи через конструкцію покрівлі надлишковий пар, при цьому відсутній ризик появи конденсату.